Kenmore фрижидер делови Одмрзнување Стакло греење

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Специјализирана за квалитет Kenmore фрижидер делови на одмрзнување стакло грејач производство, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на Kenmore големо фрижидер делови одмрзнување стакло грејач направени во Кина со нас.

Kenmore refrigerator parts defrosting glass heaterпакет

пакување Кол 32pcs / картон
картон големина 53,5 * 44 * 44cm
NW 10,2 килограми
GW 14,2 килограми  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи