Контактирајте не

Ningbo Zhenhai Win-Win електронски апарати копродукции, Ltd

адреса

NO.399 Minhe патот,

Zhenhai округ, Ningbo, Кина

Е-пошта

телефон

Телефонски број: +8618968315426

Фиксен телефон: + 86-574-86307758

Факс: + 86-574-86307758

часа

Понеделник-Петок: 8:30-17:30

Сабота во недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?