• banner1
  • 331231
  • 1
  • 2111111

сертификација

CQC

CQC

  • 关于 我们

за нас

Ningbo Zhenhai Win-Win електронски апарати копродукции, Ltd е специјализирана за
производство и извоз на HVACR делови за 5 години.

Нашите производи ги имаат воспоставено добра репутација во целиот свет. Нашата мисија
е да се постигне двојно победи со клиенти, ние сме се посвети на
нуди првокласни производи со добра услуга во рамките на кратко на солидарност
и соработка.

Нови пристигнувања