Вител горилниците Црното режач Капаче за замена 12500050

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи