Rreth nesh

Ningbo Zhenhai Win-Win elektronike Pajisje Co, Ltd, është e specializuar në prodhimin dhe furnizimin me pjesë aplikim në shtëpi për lavatriçe, frigorifer, kondicioner, etj, si dhe mjete ftohje.

Ne të përqëndrohet në biznesin e huaj, dhe kanë krijuar tashmë një kohë të gjatë të partneritetit me shumë konsumatorë në botë, në të cilën tregu amerikan mbulon shitjes tonë 40% sasinë.

Kompania jonë është vendosur mirë për qasje të lehtë në portin Ningbo, materiale me cilësi të lartë të mbështetur nga ekipi ynë profesional inxhinierik mund të transportohen shpejt në anën e klientëve tanë.

Misioni ynë është për të arritur fitore të dyfishtë me klientët, ne jemi kushtuar veten për të ofruar produkte para-normë me shërbim të mirë nën shkurtër e Solidaritetit dhe cooperation.We besoj, me besimin tuaj dhe të përpjekjeve tona, ne jemi në gjendje për të ndërtuar një të ardhme të ndritshme!