R22 R134a R410A Алуминиум Повеќекратни Мерач Постави

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Спецификација за производ


тип

примена на гас

Обвинувајќи црево должина

WW-736G

R12, R22, R502

36 "L со 1/4" SAE

WW-760G

R12, R22, R502

60 "L со 1/4" SAE

WW-772G

R12, R22, R502

72 "L со 1/4" SAE

WW-736G-134

R134a

36 "L со 1/4" SAE

WW-760G-134

R134a

60 "L со 1/4" SAE

WW-772G-134

R134a

72 "L со 1/4" SAE

WW-736G-410

R410A

36 "L со 1/2" -20UNF (5/16 ")

WW-760G-410

R410A

60 "L со 1/2" -20UNF (5/16 ")

WW-772G-410

R410A

72 "L со 1/2" -20UNF (5/16 ")Карактеристики на производот

Шок-доказ

Висок квалитет на тело алуминиум вентил

Gaugeworking stable

Трајни квалитет на производот

Погоден за повеќето на фреон
Специјализирани во квалитетот R22 мерач R134a R410a алуминиум колектор постави производство, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на R410a алуминиум сет мерач колектор големо R22 R134a направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи