Замена на одводната пумпа за Вител

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Карактеристики на производот:

ModelNumber

WW-HY-DP-012 (W10130913)

фаза

еднофазен

номинален напон

110-120VAC

Номинална фреквенција

50 / 60Hz

моќ

85W

Проток

45L / мин

лифт

1,5 милиони

Тековни

1.4A

бучава

≤45db

изолација

класа F

ротација на роторот

3000rpm

ликвидација

Бакар ликвидација со термо заштита

temprature Подемот

Winding temperature rise≤ 115K,under 1.06 times rated voltage and rated head

Нето маса

640g

Време на испорака

Нормално 30-35 дена по добијат депозит

Услови на плаќање

30% ТТ однапред, 70% пред праткатаПакување информации:

пакување КОЛИЧИНА

40pcs на картон

Надворешното пакување Големина

57 * 39,5 * 23cm

NW

26.5kg

GW

29,5 килограми

Специјализирани во одводната пумпа замена за квалитет на производство џакузи, Вин-Вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на големо мозоци замена на пумпа за вир направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи