машина за перење спин тајмер

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Карактеристики на производот:


ModelNumber

WW-HY-XDT-003

материјал

пластични

Поставување на времето

5mins

Тип на вратило

еден Вратило

жица број

2 жици

должина на жицата

нормално 60cm

Боја на жицата

Врз основа на клиент

Тип на уво

круг

Напон

3.5A 220V 50Hz, 130V 60Hz 7A

Собна температура

-10 ° C ~ + 55 ° C

оперативните насоки

на стрелките на часовникот

живот

≥10000 тајмери

Нето маса

50g

Време на испорака

Нормално 30-35 дена по добијат депозит

Услови на плаќање

30% ТТ однапред, 70% пред пратката
Пакување информации:

пакување КОЛИЧИНА

200pcs на картон

Надворешното пакување Големина

38,5 * 38,5 * 37cm

NW

10kg

GW

11 килограми
Специјализирана за квалитет машина за перење спин производство на тајмерот, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на големо тајмер спин машина за перење направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи