Starter Relay

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Llojet e produktit

Numri i modelit.

tension

HP

WW-RDC12B

110V / 220V

1/2

WW-RDC13B

110V / 220V

1/3

WW-RDC14B

110V / 220V

1/4

WW-RDC15B

110V / 220V

1/5

WW-RDC16B

110V / 220V

1/6

WW-RDC18B

110V / 220V

1/8


Features produktit


Emri i produktit

rele Starter

Aplikacion

kompresor Danfoss

Ngjyrë

e zezë

pesha produkt

30g

tension

110 / 220V

Shkallë temperature

30 ° C-180 ° C


paketë

paketim

kuti e brendshme të bardhë

sasia Paketimi

500pcs / ctn

madhësia kartoni

37 * 28 * 26cm

GW

18 kg

NW

17kg

E specializuar në prodhimin stafetë cilësi motorino, Win-Win EA është një nga prodhuesit kryesorë të tilla dhe furnizuesit në Kinë, i cili gjithashtu mund të ju ofrojnë shërbimin përshtatur. Mirë se vini në rele me shumicë motorino bërë në Kinë me ne.


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products