Климатизација далечински управувач

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Карактеристики на производот на Одборот за контрола на U12A

Број на модел

U12A

апликација

Сплит климатик

режим на работа

Автоматски, ладно, суво, вентилатор и топлина

Fanspeed

Висок, среден и низок

периодични одмрзнување

Да

автоматско рестартирање

Да

заштита одложување време

Да

сензор за температура

еден

панел

Led Лампи дисплеј, I / O копче


U12A пакетWay

пакување

боја кутија

пакување количина

40pcs / ЦТН

картон големина

56 * 36 * 22cm

GW

15kg

NW

14kgСпецијализирана за квалитет климатизација производство на далечинскиот управувач, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на големо клима уред далечински управувач направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи