Air Conditioning Remote Control

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Product Features e Bordit të Kontrollit U12A

numrin e modelit

U12A

Aplikacion

kondicioner Split

Mënyra e punës

Auto, ftohtë, e thatë, tifoz dhe ngrohje

Fanspeed

Lartë, të mesëm dhe të ulët

shkrirë periodik

po

Auto restart

po

Mbrojtja vonesë kohore

po

Sensor temperature

një

panel

LED llambat Display, I / O kyçe


U12A paketëWay

paketim

kuti me bojra

sasia Paketimi

40pcs / ctn

madhësia kartoni

56 * 36 * 22cm

GW

15kg

NW

14kgE specializuar në prodhimin e ajrit të kondicionuar telekomandë cilësisë, Win-Win EA është një nga prodhuesit kryesorë të tilla dhe furnizuesit në Kinë, i cili gjithashtu mund të ju ofrojnë shërbimin përshtatur. Mirë se vini në kontrollin e ajrit të kondicionuar me shumicë largët bërë në Kinë me ne.


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products