Машина за перење Спојка за Haier

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Карактеристики на производот:


материјал

челик

Аплицира за

7-10kg автоматска машина за перење

должина

38cm

ширина

19.5cm

Тип на вратило

11T

вратило должина

3.5cm

Нето маса

3.6kg

Време на испорака

Нормално 30-35 дена по добијат депозит

Услови на плаќање

30% ТТ однапред, 70% пред пратката
Пакување информации:

пакување КОЛИЧИНА

2 парчиња на картон

Надворешното пакување Големина

55 * 35 * 21cm

NW

7.5kg

GW

9 килограми


Специјализирани во машина за спојката на квалитетот за перење Haier производство, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на големо машина за перење спојката за Haier направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи