Washing Machine Clutch Për Haier

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Features produktit:


material

çelik

Të aplikojnë për

7-10kg Automatic Washing Machine

gjatësi

38cm

gjerësi

19.5cm

Heshta Lloji

11T

Shaft Length

3.5cm

Pesha neto

3.6kg

Koha e dërgimit

Normalisht 30-35 ditë pas marrë depozitën

Kushtet e pagesës

30% TT paraprakisht, 70% para se të dërgesës
Paketimi Information:

Paketimi Qty

2pcs në kuti kartoni

Outer kartoni Size

55 * 35 * 21cm

NW

7.5 kg

GW

9 kg


Specializuar në makinë tufë cilësi larëse për prodhimin Haier, Win-Win EA është një nga prodhuesit kryesorë të tilla dhe furnizuesit në Kinë, i cili gjithashtu mund të ju ofrojnë shërbimin përshtatur. Mirë se vini në shumicë tufë makinë larëse për Haier bërë në Kinë me ne.


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products