AC контактор

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Спецификација на климатик контактори со 2 столбови

Coil Voltage50/60Hz

Број на полови

Целосна оптовареност (AMP)

Линија напон (V)

Заклучен роторот (AMP)

Резистивни Засилувачи Оценка

24

2

30

240/277

150

40

120

2

30

480

125

40

208/240

2

30

600

100

40

24

2

40

240/277

150

50

120

2

40

480

125

50

208/240

2

40

600

100

50

Специјализирана за производство контактор квалитетот наизменична струја, Вин-вин EA е еден од водечките производители и добавувачи, како во Кина, кој исто така може да ви понуди кориснички услуги. Добредојдовте на големо AC контактор направени во Кина со нас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Испратете ја вашата порака:

    Поврзани производи