AC Contactor

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Specifikimi i kondicioner contactor me 2 polet

Coil Voltage50/60Hz

Numri i polakëve

Ngarkesë të plotë (Amp)

E tensionit vija (V)

Locked Rotor (Amp)

Resistive Amp Rating

24

2

30

240/277

150

40

120

2

30

480

125

40

208/240

2

30

600

100

40

24

2

40

240/277

150

50

120

2

40

480

125

50

208/240

2

40

600

100

50

E specializuar në prodhimin contactor cilësi ac, Win-Win EA është një nga prodhuesit kryesorë të tilla dhe furnizuesit në Kinë, i cili gjithashtu mund të ju ofrojnë shërbimin përshtatur. Mirë se vini në contactor shumicë ac bërë në Kinë me ne.


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products