CBB61 Motor Fillimi Capacitor

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Features of 1.5uf CBB61 Capacitor

Aplikacion

AC Motor

Voltage vlerësuarat

450VAC

vëllimit të vlerësuarat

1.5uF

Frekuenca operativ

50 / 60Hz

devijimi vëllim

± 5%

Temperatura operative

40/70/21

OEM

PO

mostër

falas

Specializuar në cilësi CBB61 motor të filluar prodhimin kondensator, Win-Win EA është një nga prodhuesit kryesorë të tilla dhe furnizuesit në Kinë, i cili gjithashtu mund të ju ofrojnë shërbimin përshtatur. Mirë se vini në shumicë fillimit kondensator motor CBB61 bërë në Kinë me ne.


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products